15. 2. 2019

Dne 7.2. se v naší firmě uskutečnil již každoročně pořádaný Den otevřených dveří. Příchozí se mohli zúčastnit komentované prohlídky vnitřních prostor, v rámci které byla představena i v loňském roce modernizovaná výrobní linka a nejnovější technologie využívané při suché i mokré výrobě. Na letošní akci jsme přivítali rekordní počet návštěvníků - sešlo se nás tu více než 140.

Tímto také děkujeme řeznictví Kohout a synové, které zajistilo bohaté občerstvení pro všechny hosty, a hudebnímu uskupení pana Hanzlíka, jehož živá hudba doprovázela celou akci. Završením odpoledne bylo slosování o zboží firmy Bralep - první cenu si odnesli zástupci firmy MPL U Krčského nádraží (paleta samonivelační stěrky ZL 870), druhé místo patřilo firmě HAKO STAVITELSTVÍ s r. o. a třetí obsadila MAJA Turnov . Při odchodu obdržel navíc každý návštěvník drobný dárek (firemní víno nebo květinu). Pořízené fotografie si můžete prohlédnout v příloze článku.

Děkujeme všem zúčastněným a pevně věříme, že jste si i letos DOD užili. Zároveň doufáme, že nás rádi navštívíte i příští rok.

Kolektiv firmy Bralep


...
Naši obchodní zástupci pravidelně organizují výjezdy, v rámci kterých jsou u zákazníků pořádány krátké prezentace a školení spojené se snídaní či grilováním. Zákazník získá možnost seznámit se s výrobky firmy Bralep včetně obdržení vzorků a drobných dárků v podobě reklamních předmětů. Pokud i Vy patříte mezi naše pravidelné odběratele a máte o prezentaci zájem, neváhejte se obrátit na našeho obchodního zástupce.

V galerii si můžete prohlédnout několik fotografií z uskutečněných výjezdů.
...

Dne 1.3. se v naší firmě uskutečnil již každoročně pořádaný Den otevřených dveří. Příchozí se mohli zúčastnit komentované prohlídky vnitřních prostor, v rámci které byla představena i v letošním roce modernizovaná výrobní linka a nejnovější technologie využívané při suché i mokré výrobě.
Tímto také děkujeme řeznictví Kohout a synové, které zajistilo bohaté občerstvení pro všechny hosty, a hudebnímu uskupení pana Hanzlíka, jehož živá hudba doprovázela celou akci. Završením odpoledne bylo slosování o zboží firmy Bralep - první cenu si odnesli zástupci firmy TYMPANON s.r.o. (paleta obkladového lepidla OL 20), druhé místo patřilo firmě STAVTRANS, spol. s r. o. a třetí obsadily STAVEBNINY LIEBEZEIT s.r.o. . Při odchodu obdržel navíc každý návštěvník drobný dárek (firemní víno nebo květinu). Pořízené fotografie si můžete prohlédnout v příloze článku.
Děkujeme všem zúčastněným a pevně věříme, že jste si i letos DOD užili. Zároveň doufáme, že nás rádi navštívíte i příští rok.

Ing. Zbyněk Novák,
majitel firmy Bralep s.r.o.
...

I v roce 2017 se, jak je již u nás ve firmě zvykem, uskutečnila Vánoční akce s názvem "Podpořte s námi domov seniorů". Obyvatelům Domova sociálních služeb ve Velvarech byly věnovány vánoční dárky v celkové hodnotě cca 50 000 Kč a my tímto děkujeme všem obchodním partnerům za to, že svým nákupem našeho českého zboží pomohli tuto akci zajistit a udělat tak velvarským seniorům velkou radost.

Ing. Zbyněk Novák,
majitel firmy BRALEP s.r.o.
...
7. 8. 2017
Společnost BRALEP s.r.o. v letech 2016-2017 realizovala projekt s cílem modernizace a rozšíření vlastní výrobní základny nákupem nejmodernějších technologiích a zařízeních v oboru, které umožní zvýšení kapacity výroby a zvýšení kvality výroby zejména u mokrých směsí. U suchých směsí byla cílem realizace projektu možnost rozšířit sortiment o produkty s větší frakcí.

Projekt s názvem "MODERNIZACE A ROZŠÍŘENÍ VÝROBY - BRALEP" je spolufinancován Evropskou unií.

Společnost BRALEP s.r.o. rovněž v letech 2017-2018 realizuje projekt s cílem získání Certifikace (Certifikát, stavební technické osvědčení vydané autorizovanou osobou) včetně potřebné dokumentace nutné pro řádné uvedení výrobku na trh.

Projekt s názvem "TESTOVÁNÍ A CERIFIKACE NOVÝCH VÝROBKŮ PRO STAVEBNICTVÍ" je spolufinancován Evropskou unií.
...
1 
 Displayed 1-5 of 5